HAKKIMIZDA

Şirket ProfiliVizyonumuzMisyonumuzDeğerlerimiz
INFOCUS DANIŞMALIK; alanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla mali hukuk, vergi denetimi, sosyal güvenlik hukuku, iş hukuku ve ihale hukuku konularında 5 yıldır hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Infocus Danışmanlık olarak bizler; gerek vergi ve ihale mevzuatlarından gerekse iş ve sosyal güvenlik mevzuatlarından kaynaklanan yüksek maliyetleri ve riski minimize etmek amacıyla, iş ortağı olduğumuz şirketlere mali ve hukuki konularda profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Buna ek olarak bahsi geçen konularda ortaya çıkan mali ve hukuki uyuşmazlıkları, alanında tecrübeli avukatlar yardımıyla çözüme kavuşturarak iş ortaklarımızın her zaman yanında olmaktayız...
Nitelikli insan kaynağı ile; etkili, verimli ve güvenilir hizmet anlayışını sağlayarak sektörün en prestijli danışmanlık firması olmak.
Ortak değerlerini korumak ve çalışanlarının kariyerlerini zirveye çıkartmak adına sürekli iyileştirme felsefesini esas almak, her geçen gün büyüyen küresel rekabet ortamında müşterilerine, yasal mevzuattan kaynaklanan maliyetleri ve denetim risklerini azaltarak sürdürülebilir rekabet avantajlarını sunmak.

Doğruluk ve Dürüstlük

Yer aldığı tüm projelerde her zaman verdiği sözün arkasında duran, kimseye yalan söylemeyen, hatalarını kabul eden ve dersler çıkaran, müşterilerine karşı saygılı olan bir ilke ile yoluna devam eder.

Sorumluluk

Her zaman müşterilerinin sorunlarına kendi sorunları gibi yaklaşarak daha çok fayda yaratmayı amaçlayan ve sunduğu hizmetlerin genel iş çevresi üzerinde oluşturduğu olumlu katkıyı her zaman maksimize etmeyi hedefleyip müşteri ile ilişkilerini hassas bir sorumluluk duygusu içinde yürütmeyi ilke edinir.

Bağımsızlık

Danışmanlık ve denetim faaliyetlerini bağımsız bir şekilde yürütmeyi ilke edinir. Hic bir otorite ve unsura bağlı olmaksızın objektif bir hizmet sunmaktadır.

Gizlilik

Hizmet sunduğu tüm alanlarda şirket gizliliği başta olmak üzere tüm bilgi ve belgelerin 3. kişilere karşı her türlü korunması ve gizlenmesi hususunda üst seviyede gayret ile işlemlerini gerçekleştirir.

Sürekli İyileştirme

Çalışanlarının bilgi ve beceri düzeyleri ile motivasyonlarının sürekli yükselmesini sağlayarak tüm faaliyetlerinde sinerjik yönetimi esas alır.